از كجا شروع كنيم ?

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام امروزه یکی از پربازده‌ترین روش تبلیغات اینترنتی محسوب می‌شود. اینستاگـرام برای بـــــرندها اهمیت بیشتری دارد؛ چراکه طبق آمار بیش از ۱۵ میلیون ایرانی در این برنامه حساب کاربری دارند و درصد بیشتری از افراد، بـــرندهای محبوبشان را از طریق این شبکه دنبال مـــی‌کنند. با توجــــه به بازدهی بسیار زیـــاد تبلیغات اینستـــــاگرام ، ما شمـــا را کمک خواهیـم کرد تا تبلیغات پربـــــازده و هدفمندی را در ایــــن بستر قدرتمند تجربه کنید.

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

در این نوع تبلیغ، کلیپ ۶۰ ثانیـــــه‌ای شمـا همراه با متن، با بیشترین اثر و الهام‌بخشی در پیج‌های محبــــــوب و پربیننده نمایش داده مـــــی‌شود. در تبلیغـــــات ویدیویــــی، معیار ما دیده‌شدن کامل ویدئو است و تعرفه تبلیغات براســاس تعداد بازدیدها محاسبه می‌شود.

تبلیغات ساعتی اینستاگرام

در این شیوه، آگهی شما (عکس یا ویدئو) همــــراه با متن آن، در پیج‌های منتخـب و پربیننده نمــــایش داده می شود. تعرفه تبلیغات به‌صورت ساعتی محاسبـــه می شود که برای سهولت در انتخاب و اثربخشــــــی بیشتر، پکیج‌های مختلفی ارائه شده است.

تبلیغات استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام به کاربران این شبکه اجتماعی امکان می‌دهد تا عکس‌ها و ویدیوها را با فالوورهای خود به اشتراک بگذارند. استوری شما در پیـــج های پربیننده و محبوب به نمایش گذاشته میشود در ضمن پیج شمـا در استــــوری لینک میشود.